- Počasí
- Turecko
- Konyanská provincie
- Hadim
Aktuální počasí Hadim
Aktuální počasí přímo pro město Hadim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
