- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Gzhel’
Aktuální počasí Gzhel’
Aktuální počasí přímo pro město Gzhel’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
