- Počasí
- Maďarsko
- Bekes County
- Gyula
Aktuální počasí Gyula
Aktuální počasí přímo pro město Gyula. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
