- Počasí
- Jižní Korea
- Jeollanam-do
- Gwangtan
Aktuální počasí Gwangtan
Aktuální počasí přímo pro město Gwangtan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
