- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangxi
- Guyuan
Aktuální počasí Guyuan
Aktuální počasí přímo pro město Guyuan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 24°C |
