- Počasí
- Spojené státy americké
- Oklahoma
- Guymon
Aktuální počasí Guymon
Aktuální počasí přímo pro město Guymon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
