- Počasí
- Francie
- Île-de-France
- Guyancourt
Aktuální počasí Guyancourt
Aktuální počasí přímo pro město Guyancourt. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
