- Počasí
- Rakousko
- Burgenland
- Güssing
Aktuální počasí Güssing
Aktuální počasí přímo pro město Güssing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
