- Počasí
- Afghánistán
- Badghis
- Gurzowānak
Aktuální počasí Gurzowānak
Aktuální počasí přímo pro město Gurzowānak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
