- Počasí
- Somálsko
- Middle Juba
- Gurmeyso
Aktuální počasí Gurmeyso
Aktuální počasí přímo pro město Gurmeyso. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 28°C |
