- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Gulugou
Aktuální počasí Gulugou
Aktuální počasí přímo pro město Gulugou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 11°C |
