- Počasí
- Afghánistán
- Farah
- Gulāp Ghar
Aktuální počasí Gulāp Ghar
Aktuální počasí přímo pro město Gulāp Ghar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 29°C |
