- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Gujingsi
Aktuální počasí Gujingsi
Aktuální počasí přímo pro město Gujingsi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 22°C |
