- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Guihuayan
Aktuální počasí Guihuayan
Aktuální počasí přímo pro město Guihuayan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
