- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Guignés
Aktuální počasí Guignés
Aktuální počasí přímo pro město Guignés. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
