Aktuální počasí Guidizzolo
Aktuální počasí přímo pro město Guidizzolo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 31. 3. (02:00) do 1. 4. (02:00)
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
