- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Guidehai
Aktuální počasí Guidehai
Aktuální počasí přímo pro město Guidehai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 29°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
