- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Gueschart
Aktuální počasí Gueschart
Aktuální počasí přímo pro město Gueschart. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
