- Počasí
- Litva
- Marijampolė County
- Gudaičiai
Aktuální počasí Gudaičiai
Aktuální počasí přímo pro město Gudaičiai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 26. 4. (18:00)
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
