- Počasí
- Portoriko
- Juana Díaz
- Guayabal
Aktuální počasí Guayabal
Aktuální počasí přímo pro město Guayabal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 25. 5. (20:00)
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 26°C |
