- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Guanxia
Aktuální počasí Guanxia
Aktuální počasí přímo pro město Guanxia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 24°C |
