- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Guanxia
Aktuální počasí Guanxia
Aktuální počasí přímo pro město Guanxia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 25°C |
