- Počasí
- Ekvádor
- Chimborazo
- Guano
Aktuální počasí Guano
Aktuální počasí přímo pro město Guano. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 16°C |
