- Počasí
- Itálie
- The Marches
- Gualdo
Aktuální počasí Gualdo
Aktuální počasí přímo pro město Gualdo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 15. 5. (02:00)
Bouřky
Platí do 17. 5. (00:00)
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
