- Počasí
- Německo
- Šlesvicko-Holštýnsko
- Großsolt
Aktuální počasí Großsolt
Aktuální počasí přímo pro město Großsolt. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1033 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 10°C |
