- Počasí
- Německo
- Šlesvicko-Holštýnsko
- Groß Offenseth-Aspern
Aktuální počasí Groß Offenseth-Aspern
Aktuální počasí přímo pro město Groß Offenseth-Aspern. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 27. 4. (08:00)
1°C
pocitově -1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
