- Počasí
- Německo
- Mecklenburg-Vorpommern
- Groß Nemerow
Aktuální počasí Groß Nemerow
Aktuální počasí přímo pro město Groß Nemerow. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 28. 4. (02:00) do 28. 4. (07:00)
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
