- Počasí
- Nizozemsko
- Jižní Holandsko
- Groot-Ammers
Aktuální počasí Groot-Ammers
Aktuální počasí přímo pro město Groot-Ammers. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 7°C |
