- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Groissiat
Aktuální počasí Groissiat
Aktuální počasí přímo pro město Groissiat. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
