Aktuální počasí Griviţa
Aktuální počasí přímo pro město Griviţa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 21. 5. (10:00) do 21. 5. (21:00)
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 19°C |
