- Počasí
- Lotyšsko
- Rēzeknes Novads
- Griškāni
Aktuální počasí Griškāni
Aktuální počasí přímo pro město Griškāni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
