- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Grigorevo
Aktuální počasí Grigorevo
Aktuální počasí přímo pro město Grigorevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
