- Počasí
- Rusko
- Karelská republika
- Gridino
Aktuální počasí Gridino
Aktuální počasí přímo pro město Gridino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 6°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | -3°C |
