- Počasí
- Francie
- Île-de-France
- Grez-sur-Loing
Aktuální počasí Grez-sur-Loing
Aktuální počasí přímo pro město Grez-sur-Loing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 14. 5. (00:00)
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
