- Počasí
- Spojené státy americké
- Nebraska
- Gresham
Aktuální počasí Gresham
Aktuální počasí přímo pro město Gresham. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 1. 5. (00:00) do 1. 5. (09:00)
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
