- Počasí
- Spojené státy americké
- Jižní Karolína
- Greenwood
Aktuální počasí Greenwood
Aktuální počasí přímo pro město Greenwood. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 21°C |
