- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Greenpoint
Aktuální počasí Greenpoint
Aktuální počasí přímo pro město Greenpoint. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 19°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 9°C |
