- Počasí
- Austrálie
- Western Australia
- Greenfields
Aktuální počasí Greenfields
Aktuální počasí přímo pro město Greenfields. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 18°C |
