- Počasí
- Polsko
- Podkarpatské vojvodství
- Grębów
Aktuální počasí Grębów
Aktuální počasí přímo pro město Grębów. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 13°C |
