- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Gravesend
Aktuální počasí Gravesend
Aktuální počasí přímo pro město Gravesend. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 8°C |
