- Počasí
- Spojené státy americké
- Michigan
- Grass Lake
Aktuální počasí Grass Lake
Aktuální počasí přímo pro město Grass Lake. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
