- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Granges-sur-Lot
Aktuální počasí Granges-sur-Lot
Aktuální počasí přímo pro město Granges-sur-Lot. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
