- Počasí
- Dánsko
- Midtjylland
- Grættrup
Aktuální počasí Grættrup
Aktuální počasí přímo pro město Grættrup. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 19°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 12°C |
