- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Gradisče
Aktuální počasí Gradisče
Aktuální počasí přímo pro město Gradisče. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 25. 5. (00:00) do 26. 5. (00:00)
Bouřky
Platí do 25. 5. (00:00)
12°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
