- Počasí
- Rusko
- Orel Oblast
- Grachëvka Vtoraya
Aktuální počasí Grachëvka Vtoraya
Aktuální počasí přímo pro město Grachëvka Vtoraya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 0°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -14°C |
| Normál: | 2°C |
