- Počasí
- Chorvatsko
- Sisačko-Moslavačka
- Grabrov Potok
Aktuální počasí Grabrov Potok
Aktuální počasí přímo pro město Grabrov Potok. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 15°C |
