- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Gouchen
Aktuální počasí Gouchen
Aktuální počasí přímo pro město Gouchen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 22°C |
