Aktuální počasí Goth Sulaiman Shaikh
Aktuální počasí přímo pro město Goth Sulaiman Shaikh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 39°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 33°C |
