Aktuální počasí Goth Muhammad Musani
Aktuální počasí přímo pro město Goth Muhammad Musani. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 30°C |
