Aktuální počasí Goth Khbar Gahi
Aktuální počasí přímo pro město Goth Khbar Gahi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
40°C
pocitově 47°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 48°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 35°C |
